Balustrady szklane

         

Realizujemy indywidualnie dopasowywane do każdego zamówienia szklane drzwi wewnętrzne, szklane drzwi przesuwne, szklane ściany, szklane kabiny prysznicowe, balustrady szklane i okładziny ścienne. Pomagamy w kształtowaniu wizji i opracowujemy najlepsze rozwiązania dla danej przestrzeni i aranżacji w oparciu o rozpoznanie potrzeb, zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Szkło jest wyjątkowym materiałem, którego zastosowanie w przestrzeni zależy wyłącznie od naszej wyobraźni. Oferujemy kompleksowe realizacje, indywidualne projekty, a także współpracę partnerską z biurami architektonicznymi oraz architektami. 

Szkło to nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zaproponowanie najlepszych dostępnych rozwiązań dla konkretnej przestrzeni i dopasowanie aranżacji do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy zwłaszcza drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady, szklane ściany, okładziny ścienne. 

Drzwi ze szkła cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów. Optycznie powiększają przestrzeń, wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. W naszej ofercie znajdują się drzwi ze szkła hartowanego idealnie sprawdzające się w domach i mieszkaniach, a także obiektach handlowych i publicznych.


Kieruje nami pasja, profesjonalizm i dążenie do celu…